Про це заявив Володимир Зеленський під час пресмарафону 26 листопада. У разі повномасштабного вторгнення Україна може розраховувати на підтримку кількох партнерів.

До теми Йде залякування, – Зеленський розповів, чи буде війна з Росією

Хто може підтримати Україну

За словами президента, США, Велика Британія, Туреччина, Канада та Євросоюз вже висловили підтримку Україні. Однак Зеленський уточнив, що інформацію про те, який вигляд це матиме у разі нападу Росії, він ще не отримував.

Ми не тільки публічно, але й не публічно отримали інформацію від наших партнерів: США, Великої Британії, ЄС, Туреччини, Канади, що вони у будь-якому випадку на нашому боці й нас підтримають,
– наголосив президент.

Варто прочитати Росія нахабно погрожує: чому українці не мають права скласти зброю

Ймовірний наступ Росії: що відомо

  • Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що Росія сконцентрувала на кордоні з Україною 92 тисячі військових. За його словами, Москва планує напасти вже у січні – лютому 2022 року.
  • Росія на тлі масштабного нарощування військової сили на кордоні з Україною перекидає війська до окупованого Криму.
  • Упродовж 9 жовтня – 11 листопада Росія перекинула на окуповані території Донбасу 40 вагонів-цистерн з пальним, а також 8 вагонів з боєприпасами.
  • За даними ЗМІ, адміністрація Джо Байдена нібито намагається відмовити Володимира Путіна від вторгнення в Україну.
  • Атака Кремля може передбачати авіаудари, артилерійські та бронетанкові атаки з десантними ударами на Сході, десантними нападами в Одесі та Маріуполі й меншим вторгненням через Білорусь.