Під час двогодинної розмови 7 грудня Джо Байден та Володимир Путін обговорили напруженість на кордоні України й Росії. Президент США наголосив, що повномасштабна агресія матиме жахливі наслідки для Кремля.

Цікаво Штати зволікають з наданням узгодженої Україні військової допомоги, – NBC

Руйнівні економічні наслідки

Президент Джо Байден у своїй розмові з Володимиром Путіним попередив його про серйозні руйнівні наслідки для Росії у випадку ескалації конфлікту.

Я абсолютно ясно дав зрозуміти президенту Путіну що, якщо він рушить на Україну, економічні наслідки для його економіки будуть руйнівними,
– заявив Байден.

Крім того, очільник Білого дому наголосив, що становище Росії у випадку повномасштабної агресії проти України помітно зміниться. За такі дії Кремль заплатить жахливу ціну.

Розмова Байдена і Путіна: головне

  • Президент США Джо Байден та президент Росії Володимир Путін провели переговори у відеоформаті 7 грудня. Розмова політиків відбувалася по захищеній лінії.
  • Серед головних питань, про які говорили Байден і Путін – Україна та загроза повномасштабного російського вторгнення.
  • Водночас у Кремлі заявили, що політики обговорювали "внутрішньоукраїнську кризу".
  • За інформацією ЗМІ, після зустрічі з Путіним, Байден того ж вечора мав провести розмову із президентом України Володимиром Зеленським. Однак вона відбулася через 2 дні – 9 грудня. Американський лідер розповів українському колезі про розмову з Путіним та наголосив на підтримці України.

Більше про переговори Байдена із Путіним та Зеленським у випуску програми "Підгорає": дивіться відео