Військовий експерт Владислав Селезньов прокоментував 24 Каналу ситуацію на російсько-українському фронті. За його словами, невідомо, коли Сили оборони зможуть відновити активні бойові дії.

Читайте також Зима на фронті․ Як погода впливає на війну, наступ ЗСУ та просування росіян

"Відповідь на це запитання напряму залежить від ресурсних можливостей нашого оборонно-промислового комплексу й готовності наших західних партнерів передавати всі потрібні складові військово-технічної допомоги", – констатував Селезньов.

Від чого залежить відновлення наступу ЗСУ: дивіться відео 24 Каналу

Україні потрібно негайно укріплюватись

Якнайшвидша розбудова інженерних і фортифікаційних споруд важлива з кількох причин.

  • По-перше, укріплення полегшать становище українського війська, бо в добре захищених спорудах набагато легше вести оборонні бої.
  • По-друге, вони збережуть життя й здоров'я наших воїнів.

Зокрема, такі фортифікації потрібні на гарячих напрямках, як-от Авдіївський. Там доволі загрозлива ситуація для українських захисників, адже ворог не шкодує своєї живої сили. Нашим бійцям важливо мати змогу відійти в будь-який момент.

Зима на фронті: останні новини

  • Президент Володимир Зеленський в інтерв'ю AP сказав, що Україна вступила в нову фазу війни. Він наголосив, що цей етап складний і виснажливий.
  • Так, негода перешкоджає просуванню наземних військ і роботі з повітря. Однак командування враховує погодний фактор у своїх планах, щоб продовжити наступальні дії взимку.
  • У НАТО також переконані, що українське командування має чіткий план і впевнено рухається до його реалізації. Сили оборони України роблять усе можливе.