Нещодавно в білорусі були опубліковані результати опитування щодо можливої військової кампанії в Україні. Виявилося, що надзвичайно мізерна чисельність людей підтримує такі дії. Про це в ефірі 24 каналу розповів ексспівробітник СБУ, експерт Інституту майбутнього Іван Ступак.

Важливо росія витратила половину запасів високоточних ракет: як це вплине на удари окупантів по Україні

На його думку, лукашенко зважає на ці настрої, ким би він себе не вважав. Адже нещодавно він заявив, що "президентами не стають, президентами народжуються". Тобто білоруський диктатор присвоює собі якусь божественну частину: "я народився спеціально для того, щоб керувати".

Я впевнений, що він дуже сильно розмірковує над тим, щоб не входити в Україну. Намагається максимально маневрувати, балансувати, як еквілібрист, – і щоб путіну догодити, і не втрапити в цю халепу,
– пояснив Іван Ступак.

"Він же бачить як це відбувається. Тому, щоб він не казав, щоб не розказував: "Україну в фарш-вінегрет", але він розуміє, що фарш-вінегрет буде від його військових", – додав Ступак.

Ексспівробітник СБУ пригадав, що нещодавно було інтервʼю лукашенка, в якому звучало таке його формулювання: "а не треба було путіна ображати".

"Я для себе розумію, що в путіна оцей весь наступ – це більш емоційна історія. Нічого не було підготовлено до війни, тільки особиста образа однієї конкретної маленької людини, яка поставила весь світ в букву "зю". Й ми тепер це все вигрібаємо", – додав експерт.

Дивіться відео про ситуацію в білорусі:

Останні новини щодо білорусі

  • Журналісти помітили, що олександра лукашенка добряче ретушують на фото з офіційних білоруських ресурсів. Його обличчю додають "свіжості".
  • путін та лукашенко провели телефонну розмову. Політики, які кидають на Україну ракети, обговорили "двосторонню співпрацю".
  • Таким чином у Генштаб повідомили, що на Волинському та Поліському напрямках ситуація залишається без значних змін. Водночас терміни перевірки бойової готовності збройних сил республіки білорусь продовжили до 31 липня цього року.