Про це 24 каналу розповіла речниця оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк. Вона також дуже просить усіх наймасштабніших експертів не повідомляти ворогу інформацію, яка його скоординує для нанесення додаткових ударів, тому слід утриматись від розголошення інформації про ті чи інші населені пункти.

Читайте також ЗСУ почали контрнаступ на Херсон: все, що відомо

Ми бережемо життя наших мирних жителів та захисників, на відміну від авторитетного видання CNN. Тому не розголошуємо напрямки, за якими ворог може нанести удар,
– каже Наталія Гуменюк.

За її словами, ми справді намагаємось зберегти максимальну кількість життів та звільнити максимальну кількість територій.

Наступ ЗСУ на Півдні України

  • Вчора, 29 серпня, Збройні Сили України пішли у наступ на тимчасово окупованій території Херсонщини. Нашим захисникам вдалося прорвати першу лінію оборони росіян та знищити чимало ворожої техніки. Про це повідомили в Оперативному Командуванні "Південь".
  • У відомстві підкреслили, що ситуація в цій операційній зоні стабільно напружена. Ворог продовжує бойові дії на тактичному рівні, намагається проводити ротацію підрозділів. Натомість нашими артилерійськими підрозділами минулої ночі нанесено ураження по 13 пунктах управління ворога в Херсонському, Бериславському і Каховському районах.
  • Біля Антонівського мосту на Херсонщині знову лунали вибухи. Місцеві повідомляють, що це "прильоти". На відео, що зняли очевидці, видно ще й сильні спалахи, їх є кілька. Одразу після вибухів утворилося багато диму.

Детальніше про втрати ворога внаслідок наступу ЗСУ: дивіться відео