Росія ухиляється від виконання зобов'язань щодо дотримання режиму припинення вогню. Резніков наголосив, що Україна не мовчатиме.

До теми Я не знаю, чого хоче Путін, тому пропоную зустрітися, – Зеленський

"Збройним Силам України надані усі необхідні накази щодо дій у разі небезпеки для наших бійців і цивільних громадян. Ми не плануємо жодних наступів, але не дозволимо безкарно обстрілювати позиції наших військ і мирні населені пункти", – запевнив міністр.

Обстріли бойовиків: останні новини

Важливо – інтерв'ю з Юрієм Галушкіним: дивіться відео

Текст публікації Олексія Резнікова у фейсбуці:

Станом на 17 годину внаслідок обстрілів з боку російських формувань загинули 2 наших воїни і ще 5 отримали поранення. Російська сторона продовжує ухилятися від виконання зобов'язань щодо дотримання режиму припинення вогню.

Також сьогодні російські представники відмовились від участі у засіданні ТКГ. Збройним Силам України надані усі необхідні накази щодо дій у разі небезпеки для наших бійців і цивільних громадян.

Ми не плануємо жодних наступів, але не дозволимо безкарно обстрілювати позиції наших військ і мирні населені пункти. Висловлюю співчуття рідним і близьким загиблих. Пишаюся стійкістю нашої армії. Дякую бійцям і командирам за самовідданість і мужність.