Росіяни не полишають спроб атакувати Вовчанськ, проте Силам оборони вдається відбивати більшість атак. Їм вдалося зупинити просування ворога.

Дивіться також Зупинили ворога на напрямку Стрілеча – Глибоке: як ЗСУ відбили загрозу прориву на Харківщині

Ситуація у Харківській області

Згідно з даними Міноборони Британії, станом на зараз росіяни, ймовірно, контролюють село Бугруватка на півночі Харківської області. Вони прагнуть встановити контроль над сусідньою переправою через річку Сіверський Донець. Це загрожує флангу та тилу українських сил, що стоять на обороні Вовчанська. Окрім цього, Росія проводить штурми у напрямку села Липці – однак у них нічого не виходить.

За словами Владіміра Путіна, російські війська нібито хочуть створити "буферну зону" на півночі Харківської області. Проте на думку Міноборони Британії, успіху вони не мають.

Північний харківський фронт, ймовірно, стабілізувався, а російський територіальний контроль фрагментований і не об’єднаний. Успіх Росії на цій осі буде обмеженим протягом наступного тижня, оскільки початковий імпульс Росії було стримано українським опором,
– повідомляє розвідка.

Ситуація у Харківській області

  • За даними Генштабу, лише за минулу добу ворог втратив на Харківському напрямку 179 військовим. Крім того, ЗСУ знищили танк, бойову бронемашину, три артсистеми і шість автомобілів та спецтехніки.
  • Раніше Володимир Зеленський розповів, що втрати росіян на цьому напрямку становлять 8 до 1. Тобто 8 окупантів на 1 українця.
  • В ОСУВ "Хортиця" 26 травня повідомили, що Збройні Сили на напрямку Стрілеча – Глибоке зупинили наступ росіян. Станом на зараз триває системна робота бійців з вибивання противника із зайнятих ним позицій. Водночас Сили оборони посилюють оборону.