Про це 24 Каналу розповів військовий експерт Олег Жданов. За його словами, Україна має значно більше шансів провести вдалу оборонну операцію та завдати максимального ураження окупантам, якщо вони таки спробують відновити наступ.

До теми ІПСО чи ні: як у розвідці коментують заяви про новий великий наступ Росії

Потім буде контрнаступ ЗСУ

Як наголосив Жданов, цілком очікувано, що Путін спробує провести нову наступальну операцію за всяку ціну. Адже він досі не виконав обіцянок, які давав російському суспільству.

Ми передбачали, що Путін спробує відновити наступ за будь-яку ціну. Він не може зупинитися на півдорозі. Бо всі ті обіцянки, який той давав російському суспільству, зараз не виконані. Це означає, що цілі війни не досягнуті. І це може бути зараховане як програш з боку російського суспільства,
– зазначив Жданов.

Чи піде Росія в наступ у 2023 році – говорить Жданов: дивіться відео

Зрозуміло, що Україна очікує на цей наступ. Жданов переконаний, що в України набагато більше шансів відбити ці атаки, а згодом і перейти в контрнаступальні дії зі звільнення території.

Росія може почати новий наступ

  • За даними видання Bloomberg, Владімір Путін готує новий наступ на Україну. Про це повідомили офіційні особи, радники та інші джерела, які знайомі з інформацією. Це може статися вже в лютому – березні.
  • У такий спосіб Москва намагається повернути собі ініціативу у війні. Адже упродовж кількох місяців окупанти переважно втрачали позиції.
  • Також Москва хоче тиснути на Київ та партнерів, щоб вони погодилися на перемир'я. Так Кремль намагається зберегти контроль над нещодавно окупованими територіями.