Кирило Буданов в інтерв'ю сказав, що ситуація на фронті складна, але контрольована. За його словами, до кінця весни в Україні очікують на активізацію російських наступальних дій.

Дивіться також "Під контролем ЗСУ" : як росіяни готуються до оборони в Криму

До певного моменту змін не буде

Буданов пояснив, що Україна очікує від Росії посилення наступальних дій наприкінці весни – на початку літа, насамперед під Донецьком. Він окреслив, як будуть відбуватися ці дії. Росіяни трохи просунуться в бік Часового Яру та рухатимуться до Покровська.

До слова, ситуація біля Часово Яру залишається напруженою. Офіцер пресслужби 26 артилерійської бригади імені Романа Дашкевича Олег Калашніков у етері телемарафону розповів, що під Часовим Яром російські штурмовики накрили вогнем свою ж піхоту.

За словами військового, окупанти намагалися покинути поле бою, коли по них завдала вогневого ураження їхня ж авіація. Він припустив, що, ймовірно, ворожі штурмовики отримали таку команду.

Голова ГУР вважає, що до початку очікуваного російського наступу суттєвих змін на фронті не буде.

Кирило Буданов не відкидає і українського наступу цього року, однак детальніше говорити про це він не став.

Уже вкотре головний розвідник повторив, що Україна потребує "додаткових обсягів артилерійських систем, додаткових обсягів боєприпасів".

Також важливим зараз є питання засобів протиповітряної оборони. Глава держави заради безпеки не назвав кількість систем Patriot, наразі розміщених в Україні. Однак вперше він назвав кількість, яка потрібна для того, щоб повністю закрити наше небо.

За словами Зеленського, на майбутнє Україні бажано мати 25 систем Patriot по 6 – 8 батарей в кожній.

Зеленський також висловлювався про дефіцит

  • Україна відчуває на собі нестачу боєприпасів і систем протиповітряної оборони. Володимир Зеленський сказав, що це не дає нам можливості контрнаступати.
  • Президент України Володимир Зеленський під час інтерв'ю зауважив, що наша держава не має снарядів для того, аби проводити контрнаступальні дії. Водночас він зазначав, що Україна буде зривати плани окупантів.
  • Також президент повідомив, що вдалося чесно розподілити наявні снаряди між бригадами, що перебувають на найбільш напружених напрямках.