Про це 24 Каналу розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр, зауваживши, що основний напрямок атак ворога – це Схід. А наступ ЗСУ відбувається на Півдні.

Дивіться також ЗСУ мають нові успіхи біля Роботиного та в Кліщіївці: як за тиждень змінилась карта фронту

На Запорізькому напрямку тривають напружені бої. Ворог створює багато перепон, але українські військові поступово просуваються вперед.

На Півдні щодня триває серйозна динаміка та велика кількість активних дій з подолання перепон, які встановлює ворог. Треба розуміти, що просунутися швидко там не можна. Це не такий рух, що всі сіли в авто і поїхали вперед. Триває дуже складна робота наших військ,
– зауважила Маляр.

Дивіться розмову з Ганною Маляр на ютубі 24 Каналу

Як далеко просунулися українські військові

Як наголосила Маляр, станом на зараз відомо, що ворог більш-менш розбудував три лінії оборони на Півдні. Там є багато різних "неприємних сюрпризів", які доводиться долати українським військовим.

Територія надзвичайно замінована. Є місця, де окупанти мінують землю у три шари. В таких умовах просуватися швидко неможливо. Але рух вперед дійсно є.

По більшості ділянок, де наші військові наступали, вже вдалося подолати першу лінію оборони. Наші військові воюють, як можуть, у таких умовах. Повірте, вони роблять це дуже потужно. Фактично, це військове диво. Адже в росіян перевага в повітрі, в особовому складі та в кількості зброї,
– наголосила Маляр.

Успіхи ЗСУ на фронті: коротко