Заступниця міністра оборони Ганна Маляр під час національного телемарафону розповіла, що українські захисники "поступово, але дуже впевнено" просуваються вперед на Півдні. Проте ворог чинить опір, пише 24 Канал.

Дивіться також ЗСУ підійшли до Андріївки та Приютного: як за тиждень змінилась карта бойових дій

Росіян непросто витіснити, проте так було і з Херсоном

Маляр зауважила, що росіяни, на жаль, сильний ворог. І наразі вони всіма силами намагаються зупинити наступ на Півдні. Тож ЗСУ мають пройти всі перепони, які приготували для них окупанти, а також підготувати обстановку таким чином, щоб можна було просуватися ефективніше

Давайте згадаємо Херсон. Там теж не за 1 день було звільнено місто – тривалий час готувалась ситуація та обстановка. Кульмінація настає тоді, коли сторона ворога виснажена та формуються певні точки і місця, де найбільш успішно можуть діяти ЗСУ,
– пояснила Маляр.

ЗСУ закріплюються на досягнутих рубежах на Півдні

  • Нині речник Об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку майор Валерій Шершень розповів, що на Таврійському напрямку триває системна робота.
  • За його словами, в наступі на Мелітопольський та Бердянській напрямок українські військові мають певні успіхи та закріплюються на досягнутих рубежах. Наразі захисники проводять аеророзвідку, розмінування місцевості та ведуть контрбатарейну боротьбу.
  • Натомість речник Генштабу ЗСУ Андрій Ковальов 18 червня повідомив, що наші війська мають успіх на 2 південних напрямках: Мала Токмачка – Новопокровка та Велика Новосілка – Урожайне.