До таких заходів НАТО планує вдатися через загрозу, яку створює Росія. Про це генсек НАТО заявив під час брифінгу, повідомляє 24 канал.

Зауважте Ми об'єдналися, щоб захищати одне одного, – міністри оборони НАТО звернулись до Росії

Ознак деескалації немає

Єнс Столтенберг заявив, що згідно з даними, які зараз має НАТО, ознак деескалації на кордонах України немає. Можливість розміщення нових бойових груп обговорили на рівні міністрів оборони країн Альянсу.

Міністри обговорили нові варіанти посилення нашої оборони і стримування, прийняли рішення про розгляд розгортання нових бойових груп у Східній Європі,
– заявив Столтенберг.

У випадку ухвалення цього рішення, нові бойові групи можуть розмістити у Румунії та в районі Чорного моря. Поки що, як підкреслив Столтенберг, навіть попри заяви Росії про відведення військ від кордонів, загроза досі існує.

НАТО та загроза російського вторгнення: останні новини

  • Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що інформацію про російську загрозу озвучують для того, щоб її уникнути. Зараз західні партнери докладають максимум зусиль для деескалації.
  • Україна звернулася до НАТО за допомогою. Наша країна просить в Альянсу ресурси на випадок надзвичайних ситуацій. Зокрема автотранспорт і спецтехніку, спеціальні інструменти та обладнання, техніку для будівельної інфраструктури та ремонтних робіт, засоби індивідуального захисту, комунікаційне обладнання, медичні засоби, засоби для цифрового розвитку та цифрової трансформації.

До теми – Зеленський про загрозу російського вторгнення: дивіться відео