Країни-члени НАТО, за словами Віннікова, мають бути впевненими, що вступ нової держави посилить безпеку Альянсу. Через це рішення про прийняття країн ухвалюється колективно.

Цікаво Розмови про ПДЧ і вступ до НАТО можуть тривати ще роками, – Дубовик

Україна може повернути свої території

Александр Вінніков заявив, що Альянс зацікавлений у тому, щоб агресія Росії залишалася червоною лінією для НАТО. Тому Україна повинна протистояти цій агресії. Звісно, що не без допомоги НАТО.

Вінніков розповів, що після вторгнення Росії на територію України, Північноатлантичний альянс збільшив свою військову присутність у Чорному морі, кораблі НАТО заходять в українські порти, а наші військові беруть участь в міжнародних військових навчаннях. Зокрема представник альянсу відзначив Sea Breeze – 2021.

Цьогорічний Sea Breeze – найбільший в історії, в ньому взяли участь понад 30 країн. Все це – чіткі, конкретні кроки солідарності та підтримки, які ми плануємо продовжувати,
– додав Вінніков.

Зверніть увагу Україна виступає за посилення присутності в Чорномор'ї сил НАТО, – Зеленський

Останні новини про Україну й НАТО:

  • Заступник генсека НАТО Мірче Джоане на саміті Кримської платформи 23 серпня заявив, що Україна та Грузія стануть членами альянсу.
  • Президент Латвії Егілс Левітс того ж дня пообіцяв Володимиру Зеленському сприяння на шляху до членства в НАТО,
  • 24 серпня на параді до Дня Незалежності центром Києва пройшли не тільки українські військові, а й військові країн-членів альянсу.
  • 27 серпня президент України Володимир Зеленський затвердив рішення РНБО про стратегію зовнішньополітичної діяльності країни. Україна бере курс на набуття повного членства в ЄС та НАТО.