Це 24 Каналу прокоментував військовий експерт Андрій Крамаров. За його словами, російська пропагандистська машина не може обійтися без очільника країни-агресорки.

До теми Хотів передати меседж Заходу: яка насправді була мета Путіна на зустрічі з "воєнкорами"

"Путін створив дуже потужну пропагандистську машину, для якої він також є одним з інструментів", – сказав Крамаров.

Чому Путін наважився на зустріч з російськими "воєнкорами": дивіться відео

Російські "воєнкори" обмовились, що їх змусили чекати сім днів на карантині перед зустріччю з диктатором. Це може означати, що перед ними був справжній Путін, а не його двійник.

Чи вірить Путін у власну пропаганду

З усього видно, що російський диктатор навсправжки сприймає всю маячню, яку транслює пропагандистська машина.

"Він дійсно вірить, що знищено 160 західних танків. Йому відверто брешуть, а він реально вірить", – зазначив Крамаров.

Але те, що верховний головнокомандувач ворожої країни абсолютно відірваний від реальності, дуже позитивно для України.

Путін у безвиході: останні новини

  • Владімір Путін 13 червня зустрівся зі своїми "воєнкорами". Як і завжди, російський диктатор наговорив купу нічим не підкріплених дурниць. Зокрема, Путін сказав, що Росії нібито "не давали жодних шансів вибудувати нормальні відносини з братнім українським народом".
  • Аналітики ISW зазначають, що Путін недарма продовжує публічно спілкуватися з прокремлівськими "воєнкорами". Він обирає платформи, щоб ще більше залучити спільноту для розширення своєї підтримки серед російських ультранаціоналістів.
  • Як відомо, сьогодні Владімір Путін, який розв'язав кровопролитну війну в Україні, надає перевагу сидіти з заплющеними очима та затуленими вухами. Усе через те, що реальний стан справ на передовій доводить його до люті. Тому наближені доповідачі розповідають йому лише хороші новини.