Зараз конфлікт між приватними військовими компаніями та міноборони Росії суттєво загострився. Про це 24 Каналу розповів військовий експерт Андрій Крамаров.

Дивіться також Ключова точка ворожнечі, – у розвідці Британії заявили, що Пригожин кинув виклик Путіну

Що відбувається всередині російського війська

Андрій Крамаров пояснив, що відсутність внутрішньої єдності у росіян стає причиною того, що вони готові завдати шкоди один одному та навіть "зливати" координати свого противника українській розвідці.

Цей сценарій абсолютно реальний – із кадирівцями російська регулярна армія так робила і не раз,
– додав він.

Російські військові робили це для того, щоб підставити кадирівців та врятувати себе. Також доволі показовим є випадок, коли командир зібрав особовий склад чисельністю близько 200 осіб, виголошував декілька годин промову й після чого відправив їх на вірну смерть. Допомогла у цьому українська розвідка, яка відпрацювала по окупантах у прифронтовій зоні.

Андрій Крамаров пояснив, чому росіяни намагаються нищити один одного: дивіться відео

Істинне обличчя росіян

Андрій Крамаров повідомив, що для української сторони такі випадки є показовими та грають нам на руку. Також це демонструє, що у Росії немає єдності ні на якому рівні.

Ви ж союзники фактично, які воюють на одному боці, і ви дозволяєте собі зливати один одного? Для ЗСУ, звичайно, це є нонсенсом, а для них – нормально,
– наголосив він.

На його думку, армія – це дзеркало суспільства, тож героїзм ЗСУ ще раз показує незламність та відданість українського народу.

Конфлікт між ПВК "Вагнера" та міноборони Росії: головне

  • Міністром оборони Росії Сєргєєм Шойгу було видано наказ, який передбачає, що до 1 липня усі "російські добровольці" мають підписати контракти з відомством.
  • Звісно, очільник ПВК "Вагнера", на якого власне і був націлений наказ, відмовився його виконувати. Аргументи його зухвалого рішення звучали не дуже переконливо.
  • У британській розвідці заявили, що Пригожин фактично кинув виклик кремлівській верхівці, зокрема й російському диктатору Владіміру Путіну, якого повсякчас намагався обходити стороною.