"Нечисть" у Верховній Раді

17 січня під час розгляду законопроекту про перехід релігійних громад спікер Верховної Ради Андрій Парубій обізвав опоблоківця Вадима Новинського "нечистю", коли той підійшов до президії. Користувачі соціальних мереж жартували на цю тему впродовж цілого тижня.

Читайте також: Гончаренко прийшов на ефір у костюмі коміка після гучної заяви Зеленського: фото

Насіров йде у Президенти України

У середу, 16 січня, екс-голова Державної фіскальної служби Роман Насіров подав документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації його кандидатом на вибори президента України. Користувачі соціальних мереж бурхливо відреагували на цю подію.

Таємне занурення в ополонку Путіна

Таємне занурення в ополонку Президента Росії Володимира Путіна викликало бурхливу реакцію користувачів соціальних мереж. Так, інтернет-юзери глузують із цієї події, висуваючи кумедні версії того, чому господар Кремля пірнає, але не тоне.

Читайте також: Путін на Водохреще пірнав у ополонку таємно

путін меми
Фото з відкритих джерел

путін меми
Фото з відкритих джерел

Флешмоб 10 years Challenge

Інтернет-юзери по цілому світу влаштували флешмоб 10 years Challenge. Суть його полягає у тому, аби викласти свою фотографію 10 років тому та зараз. Все ж користувачі соціальних мереж вирішили постити не лише свої фотографії, а й інші зміни, що відбулися протягом останніх 10 років.

Читайте також: "Кораблик на ялинку": офіс омбудсмена долучився до флешмобу на підтримку українських моряків