Перш за все, юзерів неабияк шокувала звістка, що очільницю "Батьківщини" Юлію Тимошенко підтримує популярний бразильський письменник Пауло Коельйо. Шокували такі новини й самого Коельйо.

Читайте також: Не гречкою єдиною: про нові способи незаконної агітації та підкупу виборців

У підсумку інтернетом почали ширитися меми про решту відомих осіб, які кажуть Леді Ю "Так". Також юзери створили карикатури, у яких мовиться про те, що "Баба Юля знімає вроки та вішає на вуха". З’явилися і вірші до цієї теми на мотив відомої пісні російського шансону "Мурка", в яких цю назву замінили на "Юльку".


У мережі вигадали "цитату" Джобса на підтримку Тимошенко


Підтримку Тимошенко "висловлював" навіть Олександр III

Ще однією подією, про яку масово жартували у мережі, став вирок Віктору Януковичу. Річ у тім, що 24 січня український суд ухвалив рішення – якщо вічно легітимний, якого підозрюють у державній зраді, повернеться коли-небудь в Україну, то йому доведеться відсидіти 13 років у в'язниці.

Читайте також: Вирок для Януковича: життєвий шлях "легітимного"

На таку звістку одразу з’явилася бурхлива реакція юзерів. Так, дехто згадав минуле Януковича, коли той займався крадіжками шапок, а дехто прирівняв його переховування в Росії з відбуванням вироку. Водночас користувачі нагадали, що колишній президент, якого офіційно позбавили такого статусу, був, між іншим, професором і навіть писав книжки.


Янукович хоче після такого вироку вийти, але не може / Facebook-сторінка Єгора Шуміхіна

Крім того, увагу користувачів привернув черговий сніговий апокаліпсис у Києві. Хоча і мер Києва Віталій Кличко наголошував, що комунальні служби столиці працюють у цілодобовому режимі, проте кияни цього не помітили. Відтак, інтернет традиційно заполонили жарти та скарги на цю тему.

Читайте також: Київ у полоні негоди: де була снігоприбиральна техніка?


Люди скаржаться на ситуацію з трафіком через негоду у Києві


Окрім скарг, кияни ще й відзначилися дотепними жартами