Україна не боїться Росії на тлі ескалації конфлікту на Донбасі. Про це міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив на спільній пресконференції з міністрами Естонії, Латвії та Литви.

До теми Глави МЗС 3 держав терміново летять в Україну через загострення з Росією

Україні потрібна підтримка

Дипломат не сумнівається, що Естонія, Латвія, Литва завжди готові не тільки словом, але і конкретною справою підтримати Україну. Однак Кулеба звернуся до колег з проханням, щоб вони, як члени ЄС і НАТО, говорили з іншими членами організацій про необхідність практичної підтримки України.

За словами Кулеби, країни Балтії так само добре, як і Україна, знають, що таке бути об'єктом токсичної російської пропаганди. Однак навіть вони вражені тим рівнем дегуманізації українців і російської дезінформації, яка лунає останнім часом. Кулеба додав, що у російських ток-шоу та заявах чиновників звучать погрози та залякування.

Не дочекаєтеся, ми не боїмося,
– заявив Кулеба у відповідь Росії.

Приїзд міністрів країн Балтії: що відомо

  • Міністри закордонних справ Естонії – Єва-Марія Лійметс, Латвії – Едгарс Рінкевичс та Литви – Габріелюс Ландсбергіс відвідали в Україну.
  • Дипломати запевнили, що приїхали на тлі загострення ситуації на кордоні з Україною. Вони наголосили, що продовжують підтримувати суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.
  • З цією метою балтійські партнери підтвердили готовність до спільних дій в ООН, ОБСЄ та в інших міжнародних організаціях.

Війська на кордоні
Війська на кордоні / Інфографіка 24 каналу