На запитання італійського журналіста, як Путіну "зберегти лице", Зеленський відповів, що президент країни-агресорки вже навряд зможе це зробити.

До теми Ми не повинні шукати вихід для Росії, Макрон даремно це робить, – Зеленський

Натомість все, що залишилося Путіну, це думати, що буде далі з Росією.

Я не думаю, що він (Путін – 24 канал) зможе зберегти лице. Чесно кажучи, я в принципі не думаю, що буде майбутнє з цією людиною,
– наголосив Володимир Зеленський.

Також він додав, що потрібно думати, що буде у майбутньому з Росією. І це питання цікавить й українців, адже Росія – наш сусід. І, ймовірно, стосунки з росіянами доведеться відновлювати майбутнім нашим поколінням.

Також Зеленський порадив росіянам зберегти державу. Оскільки наразі через воєнну агресію Росії проти України весь світ відвертається від російської культури та її історії. Доходить і до того, що у багатьох магазинах Європи не хочуть обслуговувати росіян.

Зберегти лице не вийде, можна ще зберегти свою історію,
– підсумував Зеленський.

Як змінюється сприйняття Росії у світі: останні новини

  • У Сенаті США зареєстрували резолюцію, яка визнає Росію державою-спонсоркою тероризму, а її президента Володимира Путіна – терористом. Залишилося, щоб її визнав Державний секретар США.
  • Також у світі нарешті почали говорити про воєнні злочини Росії й в інших країнах світу, зокрема в Чечні, Грузії та Сирії.
  • Канадський парламент, а також Латвія та Естонія визнали звірства росіян в Україні геноцидом українського народу.
  • Після того, як світові відкрилися звірства росіян на Київщині, російських дипломатів почали виганяти з різних країн.
  • З Росією перестала співпрацювати низка відомих брендів. А у деяких брендових магазинах речей в ОАЕ, куди повтікали заможні росіяни, вимагають підписувати документ з обіцянкою, що придбана річ не потрапить в країну-агресорку.
  • Дійшло до того, що у деяких європейських країнах росіяни цинічно прикидаються українцями, щоб не платити за транспорт або отримувати гуманітарну допомогу.

Вас може зацікавити – звернення Зеленського за 12 травня: дивіться відео