Про це в ефірі всеукраїнського телемарафону розповів мер Мелітополя Іван Федоров. Він зазначив, що черешня вже дозріла і частина врожаю готова до реалізації.

До теми Окупант намародерив телефон на Чернігівщині, але не вийшов з ICloud: воювати більше не хоче

Окупанти хочуть відібрати врожай у місцевих фермерів

Міський голова наголосив: в окупантів на ягоди вже є свої плани. Вони хочуть відібрати врожай у фермерів і продавати самостійно.

До початку реалізації, за декілька днів, рашисти зібрали всіх фермерів, які вирощують її у великих об'ємах і запропонували їм таку співпрацю, що вони забирають всю черешню під реалізацію, а коли реалізують – передадуть якісь кошти,
– сказав Федоров.

Жодних причин довіряти окупантам у місцевого населення немає, отож фермери бояться, що грошей ніяких не отримають. У вирощення врожаю, зокрема догляд, вони вклали кошти, а тепер можуть залишитись без нічого.

Читайте також Окупанти знайшли вцілілі у Маріуполі тролейбуси, перефарбували та відправили в Донецьк

Тимчасова окупація вплине на врожай черешні

Тим часом експерти кажуть, що тимчасова окупація південних територій вплине урожай черешні в Україні. Аналітикиня Українського клубу аграрного бізнесу Світлана Литвин повідомила "РБК-Україні", що цього року недоотримають 50% урожаю черешні, отож покриватимуть цю потребу за рахунок імпорту.

Мелітополь – під російською окупацією: що відбувається у місті

  • У Мелітополі росіяни глушать український мобільний зв'язок та підключають своїх операторів. Так вони хочуть позбавити людей можливості отримувати правдиву інформацію.
  • Активно діють у місті партизани. Нещодавно пролунав вибух біля будинку, де живе місцевий гауляйтер Євген Балицький. Можливо, постраждала його племінниця.
  • Постійно нагадують російській навалі, що Мелітополь – це Україна і місцеві жителі. Так нещодавно українці вийшли на мітинг під національними стягами.

Дивіться відео про те, як партизани діють в Мелітополі: