Зеленський наголосив, що працюють однією командою, інформує 24 канал.

До теми Ворог хоче нас пересварити, – Маляр закликала не вірити у "конфлікт" між Генштабом і Міноборони

Не планую переводити нікуди Залужного. Працюємо командою,
– зазначив президент.

Зеленського запитали, як він оцінює роботу Залужного. Президент відповів: "тримаємось, а після перемоги буде найвища оцінка".

Що цьому передувало

  • У ЗМІ поширювали наративи про міфічний конфлікт між Генеральним штабом ЗСУ, Офісом Президента та Міністерством оборони. Однак заступниця міністра оборони Ганна Маляр спростувала ці чутки.
  • Вона пояснила мету ворога – створити конфлікт всередині військово-політичного керівництва нашої держави та розділити суспільство.
  • Маляр порадила у таких меседжах звертати увагу на невизначеність та неоднозначність джерела на кшталт "неназвана особа з Офісу Президента" або "наше джерело в Міністерстві оборони", а також – на кричущі заголовки.
  • Військовий Валерій Маркус розповів, що так званий конфлікт намагаються будь-яким способом спровокувати російські агенти. Деякі чиновники і політики мають у цьому власні інтереси, тому й створюють відповідний інформаційний фон.
  • Він додав, обидві сторони розуміють: якщо хтось з них піде у відкритий конфлікт один з одним – втратять обидві державні інституції.

До слова, чутки про нібито конфлікт між Залужним та Зеленським стали поширювали після того, як президент закликав Генштаб скасувати вимогу про обмеження пересування військовозобов'язаних між областями. Однак президент ще тоді запевняв, що ніякого конфлікту між немає.

Нагадаємо, на початку серпня СБУ ліквідувала мільйонну ботоферму, яка розхитувала ситуацію в Україні. Зокрема, розганяли контент про нібито конфлікт між керівництвом ОП і Залужним. При цьому робили це нібито на замовлення однієї з політсил. Ймовірно, мовиться про "Європейську солідарність", хоч в партії це заперечують.

Важливо – Залужний сказав, скільки героїв втратила Україна: відео