Держприкордонслужба повідомила про затримання 25 листопада. Велику тютюнову продукцію під час ввезення замаскували як торф'яний субстрат.

До теми Контрабанда у крові: без кого не могла б відбутись міграційна криза

Прикордонників попередили про контрабанду

За повідомленням прикордонників, вантажівку із забороненим товаром затримали на пункті пропуску автомобільного сполучення "Виступовичі". Повідомляють, що у вантажівці було понад 140 тисяч пачок сигарет з акцизними марками Білорусі.

Попередню інформацію про можливе завезення в Україну сигарет надали оперативники 9 прикордонний загін імені Січових Стрільців.

Спецоперацію "Полісся" із затриманням фури від Держприкордонслужби проводили для того, щоб Україна почала зміцнювати кордону з Білоруссю. Також важливим чинником було недопущення міграційної кризи.

Українські прикордонники виявили контрабанду: дивіться відео

Контрабанда товарів: останні новини

  • Митники Польщі знайшли 23 листопада в автобусі львівського перевізника 13 тисяч контрабандних сигарет. Тепер водій має сплатити чималий штраф.
  • На кордоні України й Росії затримали 39-річного чоловіка, який перевозив порох. Вибухова речовина була у флаконах з нібито тонером для заправки принтерів.
  • Львівські прикордонники знайшли в мікроавтобусі понад 200 контрабандних смартфонів. Схованку українець облаштував у даху машини.