Зубко, відповідаючи на заяву президента про проживання у Конча-Заспі "за дуже символічну плату низки незрозумілих людей", розповів про суми, які він платить за проживання там.

Читайте також Нові санкції та землі у Конча-Заспі: звернення Зеленського за підсумками засідання РНБО

Зубко розповів, скільки платить за проживання в Конча-Заспі

Житло завжди орендував, а з 2016 року офіційно орендую, проживаю, декларую й оплачую будинок у 265 квадратних метрів у базі (або зоні) відпочинку Конча-Заспа,
– зазначив Зубко.

Він додав, що, можливо, для когось це "символічні суми" за оплату житла, однак не для нього. "Ні 58 тисяч гривень у 2017 році, ні 69 тисяч гривень у 2020 році, ні 104 тисячі гривень у 2021 році за місяць", – уточнив ексвіцепрем'єр.


Зубко заявив, що орендує будинок в Конча-Заспі не за "символічну плату" / Фото Геннадія Зубка

Крім того, Зубко опублікував фото будинку і платіжних доручень за житло за липень 2017 року, вересень 2020 року та березень 2021 року.

Він наголосив, що ніколи не користувався пільгами та безплатним службовим житлом ні під час своєї роботи народним депутатом і першим заступником Адміністрації Президента, ні у 2 урядах.


Зубко оприлюднив платіжні доручення за житло / Фото Геннадія Зубка

Заява Зеленського щодо Конча-Заспи

  • Володимир Зеленський 14 травня доручив провести повний аудит земель і державних резиденцій в Конча-Заспі та Пущі-Водиці, а також сформувати повний перелік людей, які там проживають.
  • Президент зазначив, що за часів Петра Порошенка скасували перелік категорій людей, які мають право на пільгове проживання. А це легалізувало перебування на цих землях і резиденціях "за дуже символічну плату низки незрозумілих осіб".
  • У приклад Зеленський назвав колишнього генпрокурора Святослава Піскуна, міністрів часів Януковича – Дмитра Табачника та Раїсу Богатирьову, а також віцепрем'єра часів Порошенка Геннадія Зубка.