За інформацією прокуратури Вінниччини, працівники місцевої виконавчої служби склали протокол щодо чоловіка, який не сплачував аліменти. Проблема полягала в тому, що "порушник" уже помер.

Актуально Суд відправив Тупицького під заставу у 45 тисяч гривень

Покарання для покійника

Оформлений протокол на небіжчика скерували до суду. Вінницький міський суд опрацював матеріали та вирішив притягнути фігуранта до адміністративної відповідальності.

За несплату аліментів померлому чоловіку призначили покарання – 120 годин суспільно корисних робіт.

Неправомірне рішення суду оскаржила прокуратура. Вінницький апеляційний суд відповідну постанову скасував та закрив провадження.

Не перша фальсифікація

У прокуратурі зазначили, що впродовж 2021 року вже не вперше виявляють подібні порушення з боку органів виконавчої служби. Раніше вони склали протокол за несплату аліментів на неосудну людину, яка перебувала на лікуванні у психіатричному закладі.

Попереднього разу Вінницький міський суд також виніс вирок та призначив адміністративну відповідальність. Однак і тоді рішення вдалося скасувати й закрити провадження у справі.

Судові справи в Україні: останні новини

  • Коростенський міськрайонний суд на Житомирщині викликає засновника фейсбуку Марка Цукерберга. Місцевий політик судиться за свою честь і гідність через коментарі в соцмережі.
  • Верховний Суд за допомогою мема поскаржився на тиск з боку Ради нацбезпеки й оборони. У такий спосіб відповіли на заяви Олексія Данілова про "корпорацію".
  • У Києві Печерський райсуд заочно взяв під варту експрем’єра часів Віктора Януковича Миколу Азарова. У справі "Харківських угод" його підозрюють у державній зраді.