А проте тріумфальне повернення таки не вдалося. 12 листопада стало відомо, що за рекомендацією наглядової ради банку Ігоря Тельбізова таки звільнили з роботи.

Також цікаво Kyiv Post зупиняє вихід видання: журналісти кажуть про помсту власника, а в ОП заперечують тиск

Переможцем повернутися не вдалося

Главу департаменту безпеки "Укрексімбанку" Ігоря Тельбізова звільнили. Відповідне рішення одностайно ухвалило правління, прислухавшись до рекомендацій позачергового засідання наглядової ради банку.

Примітно, що сталося це після публікації у соцмережах резонансного відео, в якому Тельбізов радісно повертається на роботу після відсторонення, і при цьому його зустрічають оплесками.

Також була інформація, що на посаді поновили не тільки Тельбізова, а й начальника управління внутрішньої безпеки банку Олега Осіпова. Утім, того також у підсумку звільнили.

Результатів внутрішнього розслідування так і не опублікували

Наглядова рада "Укрексімбанку" заявила: своїми діями Тельбізов та Осіпов довели, що "не здатні належним чином виконувати свої обов’язки". Тому їх звільнили за статтею Кодексу законів про працю про невідповідність займаній посаді.

Також обоє є обвинуваченими у кримінальному провадженні про перешкоджання роботі журналіста, засідання суду заплановане на 29 листопада. А проте банк досі не оприлюднив результати внутрішнього розслідування інциденту.

Коротко про напад на "Схеми" в "Укрексімбанку"

  • 4 жовтня голові правління "Укрексімбанку" Євгену Мецгеру під час інтерв'ю не сподобалося питання журналіста "Схем" про великий валютний кредит бізнесмену, який платить податки на окупованих територіях, ще й виданому під заставу проблемного ТРЦ у Києві.
  • Мецгер наказав охороні забрати камери у журналістів та прибрати звідти усі записи. Наказ виконали, однак згодом записи вдалося відновити – завдяки чому інцидент набув значного суспільного резонансу.