Про це в прямому ефірі 24 Каналу розповіла експертка ГО "ІнформБезпеки", екс-заступник міністра інформполітики Тетяна Попова.

Читайте також: ГПУ готує журналісту "РИА Новости Украина" підозру у державній зраді

За її словами, в нас чудове законодавство, та нам не вистачає стратегічного мислення юристів, які б готові були доводити такі справи до кінця.

"Потрібно не в прямому значенні забороняти російські ЗМІ, адже розпочнуться фінансові заворушення, а тому шукати інші методи", – зазначила Тетяна Попова.

Також Попова додала, що краще б СБУ сконцентрувалася на фінансовій схемі заведення грошей та, куди їх розповсюджувала "РИА Новости Украина". Аніж без доказів звинувачувати в державній зраді Кирила Вишинського.

Дивіться повний випуск програми "Pro. Новини".

Нагадаємо, 15 травня працівники СБУ провели обшуки в офісі "РИА Новости Украина" в Києві. Під час обшуків було затримано журналіста цього видання Кирила Вишинського.

Згодом в СБУ пояснили, що затриманий Вишинський проводив в Україні підривні інформаційні акції, за що отримував гроші від РФ.

Генпрокурор України Юрій Луценко пояснив, що дії працівників "РИА Новости Украина" підпадають під ознаки статті "Державна зрада" Кримінального кодексу України.