Понеділкові обстріли, на жаль, стали уже чимось звичним для українців. Відчули наслідки прильотів по критичній інфраструктурі, зокрема, жителі столиці, які не мають струму та води в оселях.

Читайте також Атака на критичну інфраструктуру Києва, Харкова, Черкащини й Запоріжжя: є проблеми зі світлом

Відновлення водопостачання та електрики

Завдяки Збройним Силам вдалось збити велику кількість ракет та дронів, що летіли в сторону Києва. Якби не робота нашої армії, Україна давно б занурилась у повну темінь та громадяни були б без води та струму.

Проте прильоти ворожих ракет усе-таки сталися сьогодні вранці, 31 жовтня, – окупанти пошкодили енергооб'єкт біля Києва. Мер міста зазначив, що через це велика кількість містян не мають світла та води.

Наразі, через пошкодження енергооб'єкта біля Києва, 80% споживачів столиці залишаються без водопостачання. Працюють також і енергетики, щоб відновити енергопостачання в 350 тисяч помешкань Києва, які залишилися без світла,
– написав Віталій Кличко.

Проте він наголосив, що фахівці відповідних служб, зокрема "Київводоканалу", працюють над тим, щоб якнайшвидше відновити роботу водопровідних станцій та електромереж.

Мер пообіцяв, що уже о 15 – 16 годині водопостачання повернуть жителям лівого берега та частково – правого. Окрім того, електрику вже частково відновили в Деснянському районі столиці.


Що робити, коли нема води / Картинка 24 каналу


Як підготуватись до відключення світла / Картинка 24 каналу

Екстренні графіки відключення світла

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко повідомив, що через обстріли українських міст владі доведеться застосовувати екстренні графіки відключення світла. У жовтні Росія пошкодила понад 40% енергоінфраструктури України, тому й не дивно, що ситуація в енергетиці настільки критична.

Звичайні українці можуть допомагати фахівцям стабілізувати ситуацію в енергосистемі, зменшуючи споживання електрики. Особливо важливо економити струм у пікові години – тобто вранці та ввечері.


Як користуватись енергомісткими приладами / Картинка 24 каналу

Нагадаємо, радниця міністра енергетики Лана Зеркаль заявляла, що обстрілами об'єктів інфраструктури російські військові хочуть здійснити "холодокост". Окупанти 7 разів били по одній підстанції біля Києва.

Варте уваги – деталі ворожих ударів по Києву 31 жовтня: дивіться відео