Таку заяву голова парламенту зробив в ефірі "Свободи слова Савіка Шустера", відповідаючи на запитання, чому він у студії, а не в Трускавці.

Читайте також Тому й не кликали, – "слуги" кажуть, що питання Разумкова не головне у Трускавці

Разумков прокоментував відсутність запрошення на засідання "слуг"

Тому, що деякі функціонери, мої колеги вирішили, що мені не треба там бути (у Трускавці – 24 канал). Я думаю, що це несправедливо, це неправильно і багатьох з них не було на той момент, коли цей процес починався,
– заявив спікер Ради.

Він додав, що завжди був на фракції "Слуга народу" і переконаний, що коли розглядають питання відставки спікера, варто і його послухати.

"Я і до колег звертаюся, мені точно немає за що ховати очі, я готовий дискутувати щодо будь-якого питанням з ними. За кожну свою дію я готовий відповісти, але коли це відбувається за моєю спиною – це виглядає непорядно", – наголосив Разумков.

Голова парламенту також зазначив, що йому іноді дуже страшно чути від колег про те, що посада спікера – це посада і власність тієї чи іншої партії. "Посади в цій державі не бувають власністю ні партії, ні фракції", – підсумував він.

На завершення Разумков запропонував провести засідання фракції у приміщенні Верховної Ради 4 жовтня, на ньому він відповість на всі запитання.

Засідання фракції "Слуги народу" у Трускавці: що відомо

  • "Слуги" 1 жовтня прибули у Трускавець на виїзне засідання фракції. Окрім того, 2 жовтня туди має приїхати й Володимир Зеленський.
  • У політсилі розповіли, що політики під час зустрічі проаналізують свої дії за 2 роки при владі. Однією з тем з'їзду стане можлива відставка Разумкова.
  • Нардепка Вікторія Василевська-Смаглюк, написала, що обговорення у Трускавці долі глави парламенту точно буде.
  • Водночас Євгенія Кравчук додала, що відставку Разумкова з посади спікера Ради розглядатимуть, якщо відповідне питання підніме голова фракції. Підписні листи є у Давида Арахамії, однак їх наразі ніхто не підписував.