Про це в ефірі 24 каналу розповіла заступниця очільника фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук. За її словами, на засіданні очікують не увесь Кабмін, це пов'язано з темами, які обрали для обговорення. Деякі міністри будуть керівниками груп й вестимуть дискусії.

Зверніть увагу Поліція та вхід за списком: що відбувається на території готелю, де відбудеться з'їзд "слуг"

"Це не той формат (засідання – 24 канал), який був 2 роки тому. Є 8 напрямків, за якими будуть розділені депутати. У них, очевидно, буде тематичний вибір й ці групи презентуватимуть для всіх напрацювання – щоб розуміти як ми рухаємось в найближчі роки за різними тематиками", – пояснила Кравчук.

Кравчук: Листи ніхто не підписує

Водночас вона розповіла, що відставку Дмитра Разумкова з посади спікера Верховної Ради розглядатимуть, якщо відповідне питання підніме голова фракції.

Підписні листи запросив Давид Арахамія, вони у нього. Але ще ці підписні листи ніхто не підписує, їх не роздали. Це питання ми не обговорювали,
– зазначила Євгенія Кравчук.

Актуально Разумков не виключає, що може залишитися без депутатського мандата

Народна депутатка вважає, що коментувати ситуацію довкола Дмитра Разумкова варто вже після спільного обговорення у фракції. За її словами, ймовірно, хтось змінить свою позицію, коли почує всі аргументи.

Євгенія Кравчук про засідання у Трускавці: дивіться відео

Ймовірна відставка Разумкова: коротко

  • 30 вересня голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія доручив видати підписні листи для зняття Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради. Листи з'явилися в Апараті Верховної Ради того ж дня.
  • Щодо збору підписів за відставку Разумкова Арахамія подав 2 звернення – від фракції та особисто від себе як її голови.
  • Головним кандидатом, який може замінити Дмитра Разумкова, є Руслан Стефанчук. Наразі він обіймає посаду першого заступника голови парламенту.