Таку думку Разумков озвучив в ефірі одного з українських телеканалів. Він додав, що наразі він є позафракційним нардепом.

Важливо Думаю, він не ініціатор, – Разумков не ображається на лист Арахамії

Згідно з регламентом Верховної Ради, спікер парламенту не повинен бути членом будь-якої фракції. На запитання, чи може бути спроба забрати у нього мандат, Разумков відповів:

Спроби можуть бути. Але у нас багато хто намагається на щось бути здатними – не завжди це виходить.

Водночас голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія сказав, що на фракції наразі не обговорювали відсторонення Разумкова. Відтак не починали розмови й про його подальшу долю у парламенті.

Що відомо про відставку Разумкова

  • Давид Арахамія 30 вересня доручив видати підписні листи для зняття Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради. Того ж дня листи були в Апараті Верховної Ради.
  • Зазначимо, що Арахамія подав 2 звернення щодо збору підписів за відставку Разумкова. Одне – від фракції, інше – особисто від себе як її голови.
  • Наразі головним кандидатом, який може замінити Разумкова, є Руслан Стефанчук. Зараз він обіймає посаду першого заступника голови Верховної Ради.

До слова, раніше Разумков казав, що готовий до відставки, але тільки якщо так вирішать народні депутати. Сам він йти з посади не планував.