Сам Нетаньягу заявив, що ізраїльська армія готова далі протистояти палестинським бойовикам із Сектору Гази. Військові, які перебували на кадрах, погодилися з прем'єром країни.

До теми Позиція Росії викликала огиду в Ізраїлі: які три можливі причини розмови Нетаньягу з Путіним

Нетаньягу приїхав до військових

На кадрах видно, як Беньямін Нетаньягу у бронежилеті на фоні військової техніки стоїть оточений ізраїльськими солдатами. Таким чином він, вочевидь, вирішив перевірити готовність військ до протистояння з бойовиками ХАМАС.

Ми з воїнами й ми готові!
– написав очільник уряду Ізраїлю.

Нетаньягу підтвердив готовність Армії оборони Ізраїлю / Відео Беньяміна Нетаньягу

На кадрах також можна побачити, як військові підтверджують свою готовність до боротьби із палестинцями із Сектору Гази. У коментарях під відео користувачі мережі висловлюють свою підтримку солдатам ЦАХАЛ та Ізраїлю у його боротьбі за власну державу й право жити.

Війна між ХАМАС і Ізраїлем: останні новини

  • Німецький канцлер Олаф Шольц, який нещодавно перебував з візитом в Ізраїлі, розкритикував Путіна через його позицію щодо нападу ХАМАС на ізраїльтян. Очільник уряду Німеччини назвав таку позицію цинічною.
  • Керівник відділення посольства України при Палестинській Національній Адміністрації Максим Тьокін офіційно підтвердив загибель українки у Секторі Гази. Зокрема, її дані вже офіційно встановили.
  • Водночас посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук спростував інформацію щодо загибелі 23 українських громадян в Ізраїлі. За його даними наразі точна кількість загиблих українців становить 18 осіб.
  • Крім того, стало відомо, що 19 жовтня загинула перша жінка-членкиня політичного бюро ХАМАС Джаміля аш-Шанті. Вона померла після того, як Ізраїль завдав удару по Сектору Гази.