Пожежа під Москвою

Про масштабну пожежу під Москвою вдень почали повідомляти у соціальних мережах. Пожежа, яка спричинила величезну сіру хмару, сталася на заводі у місті Одинцово.

До теми Пожежі не такі важливі: у Росії почали масовий призов рятувальників до армії

Місто розташоване всього за 30 кілометрів від російської столиці. Повідомляється, що потужна пожежа сталася на лакофарбовому заводі.

Відео великої пожежі під Москвою

  • Зауважимо, що попередня велика пожежа, про яку повідомлялося, сталася під Москвою 8 червня. Тоді палала територія оптико-механічного заводу в Сергієвому Посаді.
  • На заводі, серед іншого, виробляється військова оптика: від біноклів до оптичних прицілів. Пожежа виникла на площі 700 квадратних метрів.
  • Ще одна пожежа у Москві сталася вранці 3 червня. Тоді спалахнула потужна пожежа в центрі "Гранд Сетунь плаза". ЗМІ писали, що спочатку могла спалахнути обшивка центрального входу, а згодом вогонь поширився на всі поверхи.

У Казані теж сталася пожежа

Російські ЗМІ 14 червня близько 14 години за київським часом почали повідомляти про пожежу в Казані, яка сталася у будівлі артрезиденції.

Пожежа виникла на площі 800 квадратних метрів. З будівлі було евакуйовано близько 80 людей. Повідомляється, що артрезиденція розташовується у колишній будівлі театру.

Відео пожежі в Казані

У Росії горіла військова частина

  • 11 червня повідомлялося, що у Брянській області Росії знову спалахнула пожежа у військовій частині. ЗМІ заявляли, що інцидент стався у Халтуриному, що в окрузі Клинці Брянської області.
  • Згодом стало відомо, що внаслідок пожежі згоріло багато російської техніки, яку, ймовірно, доставили з України на ремонт.
  • На цьому подібні інциденти у Брянській області не закінчилися. 14 червня там знову спалахнула пожежа, ймовірно, у військовій частині. Загоряння вкотре сталося у місті Клинці, яке розташоване за 50 кілометрів від кордону з Україною.
  • На місце пожежі вилетіли гелікоптери. За непідтвердженими даними, на територію військової частини залетів снаряд. Повідомляється, що Росія могла здійснити провокацію, завдавши удару по власній території. Такий висновок можна зробити з дописів росіян у соціальних мережах.

Дізнайтесь більше – четверо росіян отримали поранення внаслідок вибухів: дивіться відео