Про це у програмі Олени Трибушної "Перші особи" на 24 каналі заявив гендиректор інформагентства Інтерфакс-Україна Олександр Мартиненко. Водночас на Банковій є певний кадровий голод.

До теми Шуляк назвала головні досягнення Зеленського за понад 2 роки президентства

За словами Мартиненка, насправді в країні є професійні люди, однак їх необхідно відшукати.

Про кадри я навіть говорити не буду, бо й так зрозуміло про людей, а інших у них немає. Там кадровий голод,
– заявив журналіст.

Мартиненко також зауважив, що ще однією помилкою Банкової є у деяких випадках відсутність розуміння того, як українці повинні жити далі. Зокрема, це стосується економіки, політики та інших сфер.

"Команда з різними поглядами. Там йдуть постійні дискусії, скажу м'яко. Тому виробити якийсь загальний єдиний рух, мені здається, не виходить", – додав журналіст.

Варто прочитати Президентська каденція Зеленського досягла екватора

Екватор каденції Зеленського: важливі рішення

  • Володимир Зеленський заявив, що з офіційними заявами та коментарями з питань зовнішньої політики можуть виступати тільки кілька людей. Це необхідно для забезпечення єдності зовнішньополітичного курсу держави.
  • Володимир Зеленський у грудні вніс на розгляд нардепів законопроєкт про подвійне громадянство. Цей документ глава держави визначив як невідкладний.
  • Президент також вніс у Верховну Раду законопроєкт про економічний паспорт українця.
  • Зеленський 5 листопада невідкладно підписав ухвалений Верховною Радою антиолігархічний закон. Документ встановлює чіткі критерії для визначення олігархів та вимоги до прозорості контактів високопосадовців з ними.

Повне інтерв'ю з Олександром Мартиненком: дивіться відео