В окрузі Колумбія розміщена столиця США – Вашингтон. Там за Гейлі віддали голоси всі 19 делегатів.

Дивіться також "Тигр на папері" – готуватися до найгіршого․ Які шанси в Європи вистояти у війні без США?

Що відомо про перемогу Ніккі Гейлі

Її перемога в неділю (3 березня – 24 Канал) принаймні тимчасово призупиняє перемогу Дональда Трампа на виборчих змаганнях Республіканської партії, хоча 45 президент США, ймовірно, забере ще кілька сотень делегатів у перегонах у супервівторок (коли найбільша кількість штатів проводить праймеріз – 24 Канал) цього тижня,
– зауважило видання.

Раніше Ніккі Гейлі заявила, що вона не збирається залишати перегони, адже вважає, що "виборці в інших штатах заслуговують на альтернативу Трампу".

Згодом Дональд Трамп прокоментував перемогу Гейлі в окрузі Колумбія. 45 президент США саркастично привітав її та назвав "королевою боліт".

Варто зауважити, що в окрузі Колумбія демократична партія має одні з найсильніших позицій. На виборах у 2020 році там переміг демократ Джо Байден, набравши 92% голосів.

Останні новини щодо виборів у США

  • Дональд Трамп переміг на республіканських кокусах у Мічигані, Міссурі та Айдахо.
  • Водночас суд штату Іллінойс заборонив Трампу брати участь у праймеріз республіканців. Відповідне рішення ухвалили через заворушення у Капітолії 2021 року, коли там загинули люди. Аналогічне рішення перед тим ухвалили в штаті Колорадо та Мен.
  • Однак Трамп переміг у рідному штаті Ніккі Гейл – в Південній Кароліні. Конкурентка Трампа від республіканців раніше говорила, що перспективи Дональда Трампа отримати президентську номінацію від Республіканської партії – це "самогубство" для США.
  • До речі, вибори у США заплановані на 5 листопада 2024 року.