Дії Росії на окупованих територіях, які можуть спричинити екологічні катастрофи, – це і є ядерний тероризм. Про це 24 каналу розповів російський публіцист із США Андрій Піонтковський. Взагалі, все що робить зараз Росія в Україні – це ядерний, зерновий, енергетичний тероризм.

Зверніть увагу В Євросоюзі вважають, що ядерні погрози Путіна слід сприймати серйозно

Росія повсюди програє

За його словами, попри свої загрози та дії, Росія все одно повсюди програє.

Росія завдає великі збитки українській інфраструктурі, проте не досягає цілей. Водночас її дії посилюють спротив і лють українців,
– вважає публіцист.

Попри сигнали, що Європа втомилась від України, насправді це не так. Навпаки позиція Німеччини стрімко змінилася на більш жорстокішу до Кремля.

Колосальний удар по Путіну

Також німці та китайці поставили крапку у ядерному шантажу Росії. За підсумками візиту в Китай канцлера Німеччини, Олаф Шольц разом з лідером Китаю Сі Цзіньпіном категорично виступили проти використання ядерної зброї у російсько-українському конфлікті.

Висловлювання ніби нейтральне, але зрозуміло, до кого вони зверталися. Це колосальний удар по Путіну.

"На саміті G20 у Балі, вважаю, що китайці та американці разом також включать цю фразу в комюніке Великої двадцятки. Це буде ще один "цвях" в путінську "труну", – зазначив Піонтковський.

Путін отримав колосальний удар: дивіться відео

Ядерні погрози Путіна: коротко

  • Залякування Кремля щодо використання ядерної зброї не вплинуть на допомогу США Україні. Пентагон продовжить виконувати свої зобов’язання по наданню Україні тієї підтримки, якої вона потребує.
  • Міністри закордонних справ G7 підтримали Україну та відкинули звинувачення Росії в тому, що Україна нібито працює над створенням так званої «брудної бомби».
  • Через ядерну загрозу Росії незабаром США розмістять нові ядерні бомби у Європі. Заяву було зроблено напередодні щорічних ядерних навчань НАТО Steadfast Noon. У відповідь Росія провела свої ядерні навчання.