За словами Віталія Кличка, деякі німецькі чиновники втратили зв'язок з реальністю. Таку позицію мер Києва озвучив в інтерв'ю.

Зауважте У МЗС відреагували на заяву Зьодера про те, що Росія нібито "не ворог Європи"

В Україні розчаровані заявами з Німеччини

Віталій Кличко заявив, що в Україні розчаровані заявами деяких німецьких посадовців, зокрема екскомандувача ВМС Кая-Ахама Шенбаха та прем'єр-міністра Баварії Маркуса Зьодера.

На жаль, незрозумілі заяви німецького віцеадмірала щодо Росії та Путіна показують, що й інші представники важливих посад також страждають від повної втрати реальності, коли мова йде про Росію,
– заявив Кличко.

Мер столиці наголосив, що Україна лише хоче бути вільною, незалежною та демократичною державою. Свої прагнення наша країна продемонструвала ще в 2014 році під час Революції Гідності.

Скандальні заяви з Німеччини: коротко

  • Екскоманувач ВМС Німеччини Кай-Ахім Шенбах заявив, що окупований Крим буцімто є "втраченим для України", а вступ до НАТО для нас є нібито неможливим, бо Україна "не суверенна держава". Після своїх заяв Шенбах втратив посаду, а Україна вимагає від німецького уряду пояснень.
  • Наступного дня прем'єр Баварії Маркус Зьодер заявив, що Росія нібито не є ворогом Європи, а санкції – неефективні. Крім того, за словами політика, Україна не може стати членом НАТО.

До теми пропонуємо сюжет про заяву Шенбаха: дивіться відео