Проте одразу ж після смерті ватажка вагнерівців, Суровікіна випустили на "волю" і згодом призначили на нову посаду, адже об'єктивних звинувачень не знайшли. Про це 24 Каналу розповів російський опозиційний політтехнолог Аббас Галлямов, додавши, що усе спрямовано на "патріотичне" суспільство з однією підступною метою кремлівського диктатора.

Дивіться також Репутаційний та політичний ляпас генералу "Армагеддону": що означає нова посада Суровікіна у СНД

Чому Владімір Путін не позбувся Суровікіна

За словами Галлямова, бути союзником ватажка вагнерівців у протистоянні Сєргєю Шойгу – не означає йти проти самого Путіна. Адже Суровікін не брав безпосередньої участі в бунті.

Об'єктивної провини вони не знайшли. Повернути в армію не можна, бо для Сєргєя Шойгу та Валєрія Гєрасімова – Суровікін ворог номер один. Якщо його повернути, то вони у взаємній ворожнечі остаточно знищать армію. І списати на брухт також не добре,
– наголосив Аббас Галлямов.

"Тому вирішили послати сигнал "патріотичній" спільноті, що Путін буцімто справедливий, у всьому розібрався та назначив йому нову посаду", – додав політтехнолог.

Зауважимо, що Сєргєй Суровікін являється подекуди знаковим персонажем у Росії. Окупанти називають його "генералом Армагеддоном" та показують його як "справжнього вояку". Усі дії спрямовані на підняття Владіміра Путіна в очах росіян, що наче Ігор Стрєлков-Гіркін винний, тому сидить у в'язниці, а Суровікін не винний, тому призначили нову посаду.

Галлямов припустив, чому Путін не позбувся Суровікіна: дивіться відео

Усе спрямовано на "патріотичний" табір Росії

Кремль намагається зупинити відчуження "патріотичного" табору від Росії. Проте цей процес відбувається й надалі. Про це свідчить смерть Євгєнія Пригожина та арешт Ігоря Стрєлкова-Гіркіна – це база, на якій ґрунтується путінський режим. Якщо ж "патріоти" зненавидять та вважатимуть главу Кремля диктатором, тоді Путіну прийде кінець.

Звісно, "патріотичний" табір фізично йому нічого не зробить. Натомість критика, небажання підтримувати та голосувати за терориста Путіна на виборах – цілком реальний поворот подій. Саме тому кремлівському диктатору вважливо, аби ті не стали відвертими антипутіністами.

Що відомо про справу Сєргєя Суровікіна

  • У вівторок, 22 серпня, стало відомо, що Сєргєя Суровікіна звільнили з посади командувача Повітряно-космічних сил Росії. Цікаво, що на той момент Суровікіна досі не бачили на публіці – вже два місяці після заколоту Пригожина.
  • Вперше з того часу генерал "Армагеддон" з'явився в об'єктиві камер 4 вересня. Він у цивільному із дружиною прогулювався у Москві. Зауважимо, що фото опублікувала Ксенія Собчак.
  • Уже за кілька днів з'явилась інформація про нову посаду Суровікіна. В Інституті вивчення війни зазначили, що таке призначення – це ніщо інше як помста Кремля за неналежне виконання своїх функцій. Зокрема, це стосується і ведення війни проти України.