Військовий експерт Олег Жданов прокоментував 24 Каналу можливості такого рішення окупантів і майбутнє нового залізничного мосту.

Читайте також Прощаються з Кримським мостом: навіщо росіянам залізнична дорога між Маріуполем та Донецьком

"Ну, нехай будують – міст нам не завадить, ми можемо його надалі використовувати для себе. А саме залізничне сполучення наші ракети дістануть", – зазначив Жданов.

За його словами, Генштаб ухвалить рішення знищити залізничну гілку та міст, коли їхнє будівництво буде на фінішній прямій і заважатиме діям українських військових.

Навіщо росіяни будують нове залізничне сполучення: дивіться відео 24 Каналу

Скільки часу знадобиться росіянам

"Я думаю, усе залежатиме від того, яку кількість залізничних військ вони застосують для будівництва цієї гілки. Якщо ми побачимо, що там прийдуть робочі поїзди і вони рухатимуться доволі швидко, місяць – два – і вони цілком можуть побудувати короткі шляхи", – пояснив Жданов.

Водночас будівництво мосту займе не менш ніж кілька місяців, тому що це складна інженерна споруда, яка повинна витримувати певні навантаження.

У росіян загострюються логістичні проблеми: останні новини

  • Ворог стикнувся з дефіцитом шин. Через санкції окупанти не можуть отримувати хімічні елементи, потрібні для виробництва.
  • Унаслідок порушення в логістиці окупований Крим стикнувся з дефіцитом палива. Проблема загострилася з початку вересня.
  • До слова, українські військові контролюють логістику ворога біля Бахмута. Завдяки розміщенню на висотах наша артилерія тримає росіян у постійному напруженні.