Про це 24 Каналу розповів депутат Маріупольської міської ради Дмитро Забавін. Він зауважив, що кількість того, що потрапляє до міста буде зменшуватись надалі завдяки роботі українських захисників.

Дивіться також У Маріуполі знову було гаряче: мерія повідомляє про гучні вибухи та масштабну пожежу

Маріупольцям треба бути дуже обережними

За його словами, Маріуполь є для окупантів військово-логістичним хабом, в який з території Росії заходить техніка та жива сила, і далі вони розподіляються на Донецький і на Запорізький напрямок.

Те, що зараз в Маріуполі трапляється "бавовна", свідчить про те, що кому потрібно, відомо про це. І кількість цього, що потрапляє до Маріуполя і їде далі буде зменшуватись,
– зазначив депутат.

Він зауважив, що маріупольцям треба бути дуже обережними. Адже обстріли Херсону, Донецьку, а тепер і Маріуполя, які самі окупанти влаштовують для того, щоб залякати місцеве населення, продовжуються.

"Це вони роблять, щоб потім показати картинку і сказати, що нібито якісь "нацисти" обстрілюють ці міста. Тому жителям Маріуполя треба бути пильними і не наражати себе на небезпеку", – зазначив Забавін.

Що відбувається в Маріуполі: дивіться відео

Маріуполь готується до контрнаступу ЗСУ

За його словами, через те, що в окупантів є дефіцит живої сили, вони формують "вінегрет" з усього, що у них залишилось: з кадирівців і представників різних національностей. Мешканці міста кажуть, що зараз в Маріуполі менше маріупольців, ніж тих, хто "понаїхав".

Місто готується до контрнаступу ЗСУ. Тому окупанти, маючи досвід Макіївки (там у новорічну ніч були знищені російські військові, що оселилися в будівлі училища – 24 Канал), розселяються обмеженою чисельністю по всьому Маріупольському району,
– підкреслив він.

До речі, окупанти є дуже балакучими і розповідають місцевим мешканцям про плани ворога.

"З того, що нам відомо, у них в планах рухатись у напрямках Вугледарському та Запорізькій області, куди вони направляються з Маріуполя. Також в місті формуються колони і вони вирушають на Бердянськ по Запорізькому напрямку", – наголосив Дмитро Забавін.

"Бавовна" в Маріуполі: останні новини

  • 23 лютого у Маріуполі вже третю добу поспіль неспокійно. Окупанти в паніці та намагаються вивозити боєприпаси зі складів, які вціліли. Адже по території тимчасово окупованої Маріупольщини наносяться високоточні удари.
  • За останню добу в місті пролунало 18 вибухів. Було влучення в склад окупантів, який знаходиться на території Маріупольського аеропорту.
  • "Бавовна" завітала на територію Маріупольського МК імені Ілліча, де була зосереджена велика кількість живої сили, техніки, боєкомплектів, і на територію 18-го причалу порту.
  • Також ліквідовано дві російські бази з паливно-мастильними матеріалами.
  • "Бавовна" в Маріуполі так налякала окупантів, що вони підняли у небо авіацію.
  • Пресслужба Маріупольської міської ради повідомила, що ворожі літаки летять у бік "Азовсталі".