Інформаційний шум довкола втрат на війні

На 20 лютого заплановане якесь "страшне звернення" бункерного діда до федеральних зборів. Це явно не про "цільові федеральні програми", бо раніше у встановлений традиційний строк він своє звернення просто скасував.

До теми План Росії про новий наступ має шизофренічні нотки

Сталося це зовсім не від того, що президенту Росії Владіміру Путіну не було що сказати. Причина була геть інша – не встигали поміняти "стратегічні підходи" до війни з Україною. Саме тому оголосити про це також не встигли.

Є також ще один показник. Як тільки ви побачите або почуєте інформаційні "розгони" про "жахливі втрати" ЗСУ, які нібито приховують, а також зворотний тренд про "необґрунтовано перебільшені втрати" Росії, то знайте, що наступ вже десь близенько.

Це найбільш трепетна тема інформаційної війни, яку пускають зазвичай в хід виключно або перед реальною активацією, або вже на початковому етапі її процесу.

Читайте також Росія змушена грати за правилами Заходу: що змінилося

Причому, виключно для того, щоб досягти не тільки суто військового ефекту, а й дуже швидкого та шокувального інформаційно-психологічного результативного разового впливу на противника.