Так, ім'ям держави-агресорки свою доньку назвали Олександр та Людмила Нахрачови. Дівчинка народилась 31 січня. Матір розповіла, що вибрала таке ім'я, коли була вагітною.

Читайте також Ніби з фільму жахів: на пляжі оскаженіла росіянка відкусила британці шматок пальця – фото 18+

Кажуть, що гордяться

Жінка визнає, зазвичай росіяни соромляться своєї країни. Це очевидно після вторгнення в Україну. Однак вона навпаки запевняє – їм не соромно.

Люди кажуть, що їм соромно, їдуть, кидають...Я вирішила навпаки – нам не соромно. Ми пишаємось,
– сказала матір.

У мережі кепкують, що з ім'ям дитині "дуже пощастило". Щоправда, коли дівчинці виповниться 18 років, вона зможе виправити таку помилку у своєму паспорті.

Батьки назвали дитину "Росією": відео

У Росії хлопчика назвали на честь коронавірусу

Зауважимо, що в росіян цікава мода на імена пішла ще давно. Наприклад, у квітні 2020 року в новонародженого хлопчика в Кемеровській області назвали на честь коронавірусу – Ковід. Батьки абсолютно серйозно запевняли, що це, мовляв, дуже оригінально й "ні з ким не сплутаєш".

Ба більше, подружжя запевняло, що Ковід має сильну енергетику та має принести дитині удачу в житті. Складно сказати, чим керувались батьки, коли зробили такий висновок. Оскільки "сильна енергетика" та "удача" не сходиться зі страшною статистикою смертей внаслідок цієї хвороби.

Ще у 2015 році в Росії дитину назвали в честь окупованого Криму. У Свердловській області зареєстрували хлопчика — Крим Олександрович.

"Шоколадний" фейк росіян

Російські пропагандисти вигадали новий фейк. Вони поширюють фото плитки шоколаду, яка має назву "Смерть Алешки". Розказують, мовляв, Україна хоче смерті російських дітей.

Фейкове зображення шоколадки поширили пропагандисти Анатолій Шарій, Роман Голованов, Руслан Осташко. Крім цього, його опублікувала низка російськомовних пабліків "Вконтакте".