"Нью-Йорк Рейнджерс" зазнали п'ятої поразки поспіль

8 лютого 2011, 11:38

Невтішна серія продовжується. "Нью-Йорк Рейнджерс" зазнали вже п’ятої поразки поспіль у регулярній першості НХЛ. Цього разу команда Руслана Федотенка, який через травму не з'явився на льоду, на виїзді поступилась "Детройту".

Після безгольового першого періоду Павло Дацюк відсвяткував своє повернення після півторамісячної перерви. Росіянин відкрив рахунок, чудово розібравшись з голкіпером та двома захисниками. Лише в дебюті завершальної частини гри "рейнджерам" вдалось відновити інтригу.

Своє вміння гри на п'ятачку продемонстрував Дерек Стефан. Та вже у наступному моменті бездоганна триходівка за участю все того ж Дацюка дозволила Іржі Гудлеру вдруге у цьому матчі вивести господарів уперед. Дрю Міллер втретє засвітив червоне світло за воротами Мартін Бірона.

У Нью-Йорка була нагода перевести гру в овертайм. Спочатку Брендон Дубінскі скоротив відставання, а останні секунди поєдинку підопічні Джона Торторелли завершували в більшості. Та все ж фінальна сирена зафіксувала третю поспіль перемогу в очних протистояннях "Детройта" - 3:2.

“Торонто” переграло “Атланту” - 5:4. На виїзді “Едмонтон” розгромив “Нешвіл". “Калгарі” та “Фінікс” тріумфували перед власними уболівальниками, а “Ванкувер” виявився сильнішим за “Оттаву”.