Підривають авторитет партії президента, – Неклюдов

Нардеп від "Слуги народу" сподівається, що його колеги підтримають законопроєкт про деолігархізацію. Водночас він наголосив, що у партії є представники олігархів, однак називати їхні імена відмовився.

До теми Удар по репутації, – Малюська про те, що чекає на людей, які потраплять у реєстр олігархів

Вони (представники олігархів у "Слузі народу" – 24 канал) чинять негативний вплив на законотворчу діяльність і взагалі на суспільне життя. Прямо чи опосередковано вони підривають авторитет партії президента, адже не просувають його ініціативи,
– наголосив нардеп.

Він також відреагував на те, що чиновники повинні будуть повідомляти про свої зустрічі з олігархами. За словами Неклюдова, це поставить всіх у рівні умови.

"Олігархи будуть займатися бізнесом. Депутати – працювати, не озираючись на підказки олігархів. Це обмежить таке спілкування, неформальні зустрічі і так звані "Prosecco party", – додав політик.

Головне про законопроєкт про олігархів

  • 2 червня президент Володимир Зеленський вніс у Верховну Раду законопроєкт про запобігання загрози олігархів. Він позначив його як невідкладний.
  • Документ встановлює 4 ознаки за якими визначатимуть олігархів: участь у політичному житті, вплив на ЗМІ, наявність активів у понад 2,27 мільярда гривень, а також, якщо особа є кінцевим власником суб'єкта господарювання із монопольним становищем на українському ринку. Для того, щоб потрапити у реєстр олігархів, слід відповідати 3 з 4 ознак. А, щоб вийти з нього, слід позбутися щонайменше 2 ознак.
  • Мета такого законопроєкту – перетворити олігархів на бізнесменів.