Про обшуки у Юлії Павлик повідомила начальниця пресслужби СМР Ольга Семениста. Джерела видання стверджують, що в місті проводять 12 обшуків у підприємців, на комунальних підприємствах та в самій міській раді.

Дивіться також 46 мільйонів незадекларованих статків: ДБР повідомило нову підозру обласному воєнкому Рівненщини

У Сумах проводять 12 обшуків

Повідомляється, що правоохоронці перевіряють факти того, що у змові зі службовими особами Сумської міськради низка суб'єктів господарської діяльності привласнюють бюджетні кошти, виділені на придбання товарно-матеріальних цінностей.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Сумського РУП за оперативного супроводу УСР у Сумській області під процесуальним керівництвом Сумської окружної прокуратури.

Начальник правового управління Олег Чайченко уточнив, що обшуки у Сумській міськраді пов'язані із закупівлями зимового одягу для добровольчих формувань міста.

На додачу речниця Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України Наталія Калиновська повідомила, що обшуки проводяться й у підприємців, які можуть бути до цього причетними.

ДБР проводить обшуки й у Чернігові

  • Зазначимо, що раніше Олександр Ломако, виконувач обов'язків міського голови Чернігова, повідомив що до нього прийшли з обшуком правоохоронці із Державного бюро розслідувань. Ломако заявив, що його обшуки нібито мають "політичне підґрунтя" і спитав, чи дійсно такі дії є "демократією".
  • За його словами, це сталося "чітко через день після мого посту про спробу міської військової адміністрації уникнути відповідальності за трагедію в драмтеатрі".
  • 5 вересня він також повідомляв, що до нього з обшуками завітали представники СБУ. У СБУ розповіли, що обшуки у квартирі Ломака стосувалися справи про зловживання на відновленні енергетичної інфраструктури України. Тоді у кількох областях здійснювалися понад 20 обшуків.