За словами чиновника, правоохоронці будуть обшукувати його квартиру. Через це чоловіку довелось скасувати нараду з питань життєдіяльності міста.

Дивіться також "Службове відрядження" на Мальдіви: у нардепа Арістова провели обшуки

Ломако заявив про обшуки в нього вдома

У мене вдома обшуки. Зараз. Поки збирав дітей до школи, до мене завітала група представників СБУ. Будуть обшукувати квартиру. Попросив почекати, щоб зібрати та вивести з квартири трьох дітей, щоб вони не бачили. Але питання, схоже, термінове. Що шукатимуть: мабуть, трансформатор, який Чернігів купив, щоб врятуватися взимку після обстрілів орками енергосистеми міста,
– написав Ломако.

Чиновник зазначив, що підставою для обшуків є рішення Шевченківського суду Києва. Він додав, що о 8 ранку мала бути нарада з питань життєдіяльності міста, однак її скасували.

Що кажуть у СБУ

СБУ у коментарі 24 Каналу повідомила, що їхні співробітники за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора проводять слідчі заходи у рамках раніше відкритого кримінального провадження, що стосується зловживань на відновленні енергетичної інфраструктури України. Наразі у декількох областях здійснюються понад 20 обшуків.

"Всі заходи відбуваються з дотриманням чинного законодавства", – підкреслили у відомстві.

Що відомо про Ломаку

  • Секретар Чернігівської міської ради VIII скликання
  • З 1 лютого 2023 року виконуючий обов'язки Чернігівського міського голови
  • Закінчив Чернігівський державний педагогічний університет імені Шевченка, "Педагогічна освіта", вчитель історії
  • Також закінчив Чернігівський національний технологічний університет, "Публічне управління та адміністрування", магістр
  • Випускник Української школи політичних студій (2013 рік)
  • Лідер партії "УДАР" на Чернігівщині
  • Одружений. Має трьох дітей

Інші обшуки СБУ

  • Нагадаємо, що нещодавно СБУ і ДБР провели обшуки у народного депутата Юрія Арістова, який відпочивав на Мальдівах під виглядом "службового відрядження". У межах розслідування слідчі з'ясовують, як нардеп зміг опинитися на відпочинку попри заборону на виїзд посадовцям за кордон.
  • Також СБУ і ДБР провели обшуки у народного депутата Олександра Дубінського, який під виглядом лікування батька поїхав на відпочинок за кордон. За даними слідства, нардеп поїхав за межі держави під виглядом супроводження свого батька на лікування до іноземного медзакладу. Водночас батько нардепа виїжджав за кордон і повертався звідти самостійно.
  • Окрім цього, український олігарх Дмитро Фірташ отримав підозру від СБУ та БЕБ у вчиненні злочину. Згодом у компаніях Фірташа провели обшуки.