тиша у Харкові тривала недовго

Обстріл відбувся близько 4:30. Про це 24 каналу розказала кореспондентка з Харкова Анна Черненко. Вона зауважила, що напередодні у місті нарешті було тихо, що для харків'ян, на жаль, є неабиякою дивиною.

Раніше Вночі було 5 запусків ракет по Харківщині: внаслідок одного з ударів загинула 72-річна жінка

За словами журналістки, унаслідок удару розбитий двір, вибиті вікна, потріскалися стіни в будівлях та згоріли машини. Житлові будинки дивом не зазнали значно більших пошкоджень, снаряд впав за кілька метрів від них.

Наслідки обстрілу центру Харкова 11 серпня / Фото Анни Черненко, 24 канал

Це картина, яка, на жаль, для Харкова вже є звичною. Про це може сказати навіть цифра – офіційно в харківських будинках зареєстровано 150 тисяч вибитих вікон,
– додала Анна Черненко.

На щастя, нічна атака обійшлася без поранених, що було дуже ймовірно, адже поряд є житлові та офісно-комерційні приміщення, де є люди. Одну жінку притисло вибитим вікном, але вона не зазнала важких травм.

Харків'янку вночі притиснуло вибитим вікном / Фото Анни Черненко, 24 канал

"Кілька тижнів підряд о 3 – 4 годині обов'язково були вибухи поруч. А цієї ночі ми прокинулись і від гучного звуку, і від того, що вікно вибило і впало на дружину. У нас ліжко розташоване біля вікна. Удар був, але травми великої немає. Тепер прираємо", – розповів про сьогоднішню ніч харків'янин Анатолій Тимченко.

Анатолій Тимченко розповів про страшну ніч та як постраждала його дружина / Фото Анни Черненко, 24 канал

Як повідомила речниця поліції Харківської області Олена Бараннік, за попередніми даними росіяни стріляли у мирний харківський двір з ракетного комплексу С-300. Правоохоронці визначили, що удару завдали з боку Бєлгорода.

Харків'яни прибирають після обстрілу / Фото Анни Черненко, 24 канал

Кореспондентка показала страшні наслідки влучання ракети у двір у центрі Харкова: дивіться відео

Днями окупанти обстріляли Харків касетними снарядами

  • Уранці 8 серпня росіяни обстріляли район Павлового Поля з "Ураганів". Унаслідок цього один чоловік загинув, а ще одного – було поранено.
  • Жертв могло бути значно більше, однак понад 22 касетних снаряди не вибухнули, бо були не заведені.
  • росіяни продовжують бити по Харкову та області ракетами та артилерією.