Чоловік розповів, що під руїнами будинку також перебуває його наречена. Про це повідомила кореспондентка 24 Каналу Анна Черненко, яка поспілкувалась зі знайомими врятованого чоловіка на місці подій.

Читайте детальніше Пекельний ранок для Києва, Харкова та Павлограда: все про ракетну атаку 23 січня

Чоловіка дістали з-під руїн живим

У вівторок, 23 січня, росіяни завдали удару по Харкову. Ракета влучила у будинок і один під'їзд зруйнувало вщент. Місцеві розповіли, що, ймовірно, під завалами є ще люди, адже будинок був заселеним.

Згодом рятувальники, які працювали на місці, дістали з-під завалів живого чоловіка – 21-річного Констянтина. Він був при тямі й повідомив, що під руїнами досі залишається його наречена. Під завалами на морозі чоловік провів 5 годин, його доставили у лікарню.

Це Костя, вони жили з нареченою тут. Катя зараз там, вона маленька, їй багато місця не треба... Ми подзвонили їм вранці, а Катя відповіла і сказала, що її придавило. Коли я приїхала сюди о 7-ій ранку – будинок обвалився на очах,
– розповіла подруга Констянтина Марія.

Деталі про чоловіка, якого витягли з-під завалів: дивіться відео

Рятувальна операція на місці продовжується. Можливо, невдовзі з'явиться інформація про порятунок нареченої Констянтина. Зауважимо, що за повідомленням Володимира Зеленського, станом на 13:00 з-під завалів врятували 27 осіб.

Детальніше про атаку на Харків

  • Вранці окупанти вдарили по Харкову. За повідомленням місцевої влади було дві хвилі обстрілів – ранкова та нічна. Росіяни поцілили у житлові будинки, постраждав також освітній заклад та приватний сектор.
  • Станом на 13:00 відомо про 51 постраждалого та 5 загиблих. Внаслідок атаки росіян є четверо поранених дітей. Інформація постійно оновлюється, тож, на жаль, жертв може стати більше.
  • За повідомленням міського голови Харкова Ігоря Терехова, у місті пошкоджено щонайменше 30 житлових будинків, вибито тисячі вікон. Крім того, тривають рятувальні роботи, однак вони дещо ускладнені через те, що поки що надзвичайники не можуть відключити газ.