Тільки за 2015 рік пов’язана з ними група "РОСТ" отримала бюджетних коштів на ремонти доріг на 270 мільйонів гривень в Одесі та Києві. Загалом за останні чотири роки група "РОСТ" заробила на державних тендерах понад 2 мільярди гривень.

Журналісти програми "Слідство.Інфо" отримали доступ до документів одного з найбільших реєстраторів офшорних компаній – Mossak&Fonseca.

Геннадій Труханов має всі шанси стати ще одним українським чиновником, який рішуче і наполегливо спростовує матеріали журналістських розслідувань. А потім, не виключено, як і інші діячі, шукатиме притулку в Росії. І судячи з отриманих документів, там його приймуть як свого.

Більше про таємну бізнес-імперію мера Одеси і його любов до паспортів – дивіться у резонансному розслідування програми "Слідство.Інфо".

Розслідування журналістів базується на документах компанії Mossack Fonseca (Панама, БВІ), які отримало німецьке видання Süddeutsche Zeitung та поділилося з колегами з International Consortium of Investigative Journalists (ICIJ) та OCCRP, українським партнером якої є "Слідство.Інфо".

Дивіться також: Подвійне життя Порошенка: повна версія резонасного розслідування про офшорну компанію Президента