За словами матері хлопчика Юлії, дитина народилась "синього кольору, не дихала й не кричала". Хлопчика реанімували 14 хвилин, але марно. Натомість лікарі написали, що немовля народилося живим.

Журналісти 24 каналу намагались зв'язатись з пологовим будинком №1, але на наші дзвінки не відповідають.

Зверніть увагу У Львові померла 1-річна дитина від синдрому Кавасакі: батьки звинуватили медиків у халатності

Не кричав і не дихав

Юлія Коломієць каже, що всю вагітність вона почувалась добре, народжувала згідно з терміном. Пологи почалися 9 листопада 2020 року. Хлопчик з'явився на світ природним шляхом.

Мати була вражена, коли побачила свого сина. Він народився "синього кольору й не дихав". Термінові реанімаційні заходи тривали 14 хвилин. На 15-й хвилині у сина з'явилося серцебиття.

Жінка наголошує, що після пологів в палату зайшла лікар і сказала, що "не треба було погоджуватися на природні пологи і все було б нормально".

Лікарі все знали

У документах лікарі зазначили, що хлопчик народився живий. Жодних реанімаційних заходів медики не проводили.

Юлія каже, що медики знали про труднощі пологів і жодного разу не запропонували її провести кесарів розтин. Жінка була не проти операції й одразу сказала, що, коли потрібно її провести, то відмовлятись не буде.

Лікарі пологового натомість сказали, що потреби в цьому немає. Стан матері й сина – стабільний.

Хлопчик помер, не вийшовши з коми

Мати каже, що 11 місяців дитина боролася за життя. Хлопчик увесь час був у стані коми. Лікарі з пологового натомість жодного разу не поцікавилися його станом.

Дитина померла 29 вересня, у маляти двічі зупинилося серце. Перший раз його змогли реанімувати, проте вдруге – вже ні.

Слідство через халатність лікарів триває майже 11 місяців. Юлія Коломієць каже, що справу хочуть якнайшвидше закрити і виправдати лікарів пологового будинку.

Молоді батьки втратили дитину через халатність лікарів в Одесі: відео