Це пояснили тим, що ще в п'ятницю 22 жовтня дитина там була. Фахівці припустили, що це може бути інфекційним захворюванням, тому такий крок був необхідним.

Зауважте "Народився синім на колір і не дихав": в Одесі через халатність лікарів померла дитина

Все відбулося надто швидко

У повідомленні про це зазначили. що дитина ще в будні почувалася добре. Проте занедужала на вихідних і померла настільки швидко. Її батьки навіть не встигли звернутись до медиків.

За словами директорки Долинської школи Маріанни Черні, сім'я померлої є благополучною, а батьки відповідальними. Їхні старші діти вчаться в 11 та 10 класах.

Батьки дуже відповідальні, приділяють навчанню та вихованню своїх дітей увагу. Маленька донька, завжди була ошатна, з гарними бантиками… Для нас усіх це велика трагедія,
– сказала директорка школи.

Телеграм "Одесский Маяк" повідомив, що рішення зупинити навчальний процес в місцевому садочку "Ромашка" ухвалили 25 жовтня. Це зробили на засіданні районної комісії надзвичайних ситуацій.

На Одещині від пневмонії померла 5-річна
Садочок, де вчилась дитина / Фото "Рени-Одесса"

Схожа втрата раніше

  • 17 лютого повідомили, що на Львівщині раптово померла від пневмонії 11-річна дівчинка. Дівчинку везли на лікування до ОХМАТДИТ, проте їй стало погано в кареті швидкої.
  • Слід зазначити, що до цього дитина майже ніколи не хворіла. Про це розповідали її батьки, а потім і підтвердили в школі.